2018 Schedule

June 20

5:30 – Dynasty/Young Guns (Court 1), Outwork/The Growth (Court 2)

6:30 – Next Level/Rising Stars (Court 1), Lockdown/Next Big Thing (Court 2)

7:30 – Outwork/Young Guns (Court 1), Dynasty/The Growth (Court 2)

8:30 – Next Level/Next Big Thing (Court 1), Lockdown/Rising Stars (Court 2)

 

June 25 (Monday)

5:30 – NBT/Rising Stars (Court 1), The Growth/Young Guns (Court 2)

6:30 – Lockdown/Next Level (Court 1), Dynasty/Outwork (Court 2)

7:30 – Rising Stars/The Growth (Court 1), NBT/Young Guns (Court 2)

8:30 – Lockdown/Outwork (Court 1), Dynasty/Next Level (Court 2)

 

June 27

5:30 – NBT/The Growth (Court 1), Next Level/Outwork (Court 2)

6:30 – Dynasty/Lockdown (Court 1), Rising Stars/Young Guns (Court 2)

7:30 – NBT/Outwork (Court 1), Next Level/The Growth (Court 2)

8:30 – Lockdown/Young Guns (Court 1), Dynasty/Rising Stars (Court 2)

 

July 16 (Monday)

5:30 – Next Level/Young Guns (Court 1), Lockdown/The Growth (Court 2)

6:30 – Outwork/Rising Stars (Court 1), Dynasty/NBT (Court 2)

7:30 – The Growth/Young Guns (Court 1), Lockdown/Next Level (Court 2)

8:30 – Dynasty/Outwork (Court 1), NBT/Rising Stars (Court 2)

 

July 18

5:30 – Lockdown/Rising Stars (Court 1), NBT/Next Level (Court 2)

6:30 – Dynasty/The Growth (Court 1), Outwork/Young Guns (Court 2)

7:30 – Lockdown/NBT (Court 1), Next Level/Rising Stars (Court 2)

8:30 – Outwork/The Growth (Court 1), Dynasty/Young Guns (Court 2)

 

August 1

5:30 – Pool A 2nd/Pool B 4th (Court 1), Pool A 4th/Pool B 2nd (Court 2)

6:30 – Pool A 1st/Pool B 3rd (Court 1), Pool A 3rd/Pool B 1st (Court 2)

7:30 – Pool A 2nd/Pool B 2nd (Court 1), Pool A 4th/Pool B 4th (Court 2)

8:30 – Pool A 3rd/Pool B 3rd (Court 1), Pool A 1st/Pool B 1st (Court 2)

 

August 8

5:30 – Silver Bracket Semis (5 v 8) (Court 1), Silver Bracket Semis (6 v 7) (Court 2)

6:30 – Gold Bracket Semis (1 v 4) (Court 1), Gold Bracket Semis (2 v 3) (Court 2)

7:30 – Silver Bracket Winners (Court 1), Silver Bracket Losers (Court 2)

8:30 – Gold Bracket Winners (Court 1), Gold Bracket Losers (Court 2)